تولید کننده سود پرک

تولید کننده سود پرک، شرکت یا کارخانه ای است که با استفاده از روش های متداول صنعتی، نسبت به تولید سود پرک در مقیاس آزمایشگاهی و صنعتی اقدام می نماید. تمام کارخانه های تولید کننده سود پرک، ملزم به رعایت استانداردهای بین المللی برای تهیه این ماده پرکاربرد می باشند. سود پرک یکی از مواد شیمیایی بسیار مهم در صنعت است.

تولید کننده سود پرک یا همان سود سوزآور اصل این محصول را در کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید می¬کند تا به‌صورت گسترده تمام صنایع را پوشش دهد. در این شرایط سخت اقتصادی تولید کننده سود پرک نمی‌خواهد چرخ هیچ صنعتی به خاطر کمبود و یا نامرغوبی این ماده شیمیایی لنگ بزند.

آشنایی با شرکت پتروآکام، شرکت معتبر فروش سود پرک و مواد شیمیایی

یکی از شرکت های معتبر فروش سود پرک و انواع مواد شیمیایی، برای صنایع مختلف و کارخانجات داخلی، شرکت پتروآکام است. این شرکت بازرگانی، در زمینه فروش سود پرک از تولی جامد و مایع و انواع مواد شیمیایی دیگر، تاسیس شده است. این شرکت معتبر داخلی، اقدام به فروش سود پرک از تولید کنندگان سود پرک با قیمت عالی و کیفیت بی نظیر است که بسیاری از شرکت ها و صنایع و کارخانجات داخلی، با این شرکت قرار داد بسته و سود پرک خود را برای فروش بالاتر مواد شیمیایی خود، به این شرکت فروشنده سود پرک میدهند. این شرکت بازرگانی، به دلیل فروش سود پرک با کیفیت بالا و قیمت مناسب، به یکی از شرکت های معتبر تبدیل شده است. مشتریان بسیاری برای خرید محصولات شیمیایی و سود پرک مورد نیاز خود با این شرکت همکاری می کنند. در این مقاله قصد داریم که شما را با سود پرک، کاربردهای این ماده شیمیایی و همچنین شرکت تولید کننده سود پرک پتروآکام بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

پترو کیمیای آکام

سود پرک چیست؟

سود پرک دارای نام های دیگری از قبیل سود سوز آور، کاستیک سودا و ... است . سدیم هیدروکسید، نام علمی این ترکیب است . این ترکیب شیمیایی قوی دارای کاربرد های فراوانی در صنایع و کارخانجات تولیدی بوده که باعث شده است شرکت های تولید کننده سود پرک، هرروزه تلاش خود را در جهت افزایش کیفیت این محصول پرکاربرد بیشتر کرده و به جذب مشتریان در زمینه فروش سود پرک تولیدی خود بپردازند. امروزه شرکت های تولید کننده سود پرک زیادی در سراسر ایران و جهان، به کار تولید سود پرک روی آورده اند. این کار، علاوه بر داشتن سود کافی برای کارخانجات تولید کننده سود پرک، می تواند کشور را از ورود سود پرک بی نیاز کرده و میزان واردات این ماده شیمیایی حیاتی را به حداقل برساند. شرکت های تولید کننده سود پرک زیادی در سراسر ایران وجود دارند که در میان آن ها، شرکت تولید کننده سود پرک پتروآکام، یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده سود پرک محسوب می شود.

تولید کننده سود پرک ارزان باکیفیت:

تولید کننده سود پرک یا هیدروکسید سدیم با فرمول شیمیایی NaOH این محصول شناخته شده را در کیسه‌های مناسب لمینت دار عرضه می کند تا هیچ‌گونه خللی در کیفت محصول پدید نیاید.

تولید کننده این محصول کاربردی که به نام تولید کننده کاستیک سودا هم شناخته می‌شود یکی از پرکاربردترین مواد شیمیایی را تولید می¬کند که به‌طور گسترده‌ای در صنایع مختلف کاربرد دارد. تولید کننده سود پرک محصول را طی واکنش الکترولیز سدیم کلرید (آب ‌نمک) با چگالی 2.13 گرم بر سانتی‌متر تولید می¬کند که بی‌بو بوده و خلوص آن 98 یا 99 درصد است. دمای ذوب سود پرک تولیدشده 1388 هست که تولید کننده سود پرک برای تولید بسیاری از محصولات روزمره مانند آلومینیوم،کاغذ، تمیزکننده فر و صابون و موادهای شوینده قوی از آن استفاده می کند.

تولید کننده سود پرک برای تمام صنایع:

تولید کننده سود پرک را در گام اول الویت را برای صنایع کاغذسازی در نظر گرفته است؛ شاید عده‌ای از خوانندگان جوان باشند؛ تولید کننده سود پرک برای صنایع کاغذسازی محصولی عرضه می کند که در محلولی همراه با سولفید سدیم برای تیمار چوب استفاده می‌گردد. تا بسیاری از موادی را که نمی‌خواهید حل کنید و سلولز نسبتاً خالص را برای تشکیل کاغذ داشته باشید. اگر شما دوست عزیز قصد ورود به صنعت بازیافت کاغذ رادارید که با توجه به شرایط کنونی که کاغذ گران است و بازیافت کار مناسبی است، بدانید هیدروکسید سدیم برای جدا کردن جوهر از الیاف کاغذ است که اجازه می‌دهد الیاف کاغذ دوباره استفاده شود.تولید کننده سود پرک برای کمک به ضدعفونی و تمیز کردن در صنایع و انواع مواد شوینده به طور گسترده¬ای محصول تولید می کند. شاید به نظر نیاید اما تولید کننده سود پرک کمک اساسی را در این کرده است. لازم به ذکر است که قدر این تولیدکنندگان که در داخل کشور فعالیت می کنند را بدانیم، آن تولید کنندگان سعی و تلاش خود را انجام می دهند تا بتوانند محصولات را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها محصولی با بهترین کیفیت و همچنین عملکرد بالا تولید کنند.

مشخصات فیزیکی و شیمیایی سود پرک باکیفیت:

تولید کننده سود پرک خالص یک ماده جامد بلوری بی‌رنگ را برای شما عرضه می‌کند که در دمای 318 درجه سانتی‌گراد بدون تجزیه ذوب می‌شود. ما سعی داریم به عنوان تولید کننده سود پرک همیشه شرایط مشتری خود را در نظر بگیریم. در نظر تولید کننده سود پرک مهم این است که کارخانه ها، شرکت های داخلی در مرحله اول بتوانند این محصول را خریداری کنند، تولید کننده این محصول استاندارهای لازم برای تولید و تهیه این محصول را گرفته و رعایت می کند.از کارهایی که تولید کننده سود پرک آن را انجام می دهد نتیجه مثبتی را به همراه داشته است بسته بندی محصول با بهترین شرایط و مواد است که خطرات را کاهش دهد.امید داریم ما به عنوان تولید کننده سود پرک محصول با کیفیتی عرضه ‌کنیم تا در تولید محصولات موردنظر شما مطلوب عمل نماید.رضایت شما مشتریان عزیز باعث رضایت تولید کننده سود پرک می شود و ما و همکاران ما را در انجام فعالیت هایمان قوی تر می کند.

سیاست های شرکت های تولید کننده سود پرک، برای فروش بیشتر محصول خود

سود پرک دارای کاربرد های بسیاری در صنایع و کارخانه های تولیدی در سراسر کشور و جهان می باشد. صنایع و کارخانجات داخلی، برای تولید محصولات متنوع شیمیایی خود، به سود پرک به عنوان مواد اولیه نیاز دارند. لذا آن ها ناچار به خرید سود پرک از شرکت های تولید کننده سود پرک بوده تا یه این طریق سود پرک مورد نیاز خود را برای تولید محصولات خود تامین کنند. از مهترین کاربرد های سود پرک در صنایع مختلف، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تولید خمیر کاغذ و کاغذ

یکی از مصارف پرکاربرد سود پرک، که تولید کننده سود پرک برای فروش سود پرک خود به آن چشم دوخته است، استفاده از سود پرک در تولید خمیر کاغذ و کاغذ است. کارخانجات تولید کاغذ، برای تولید کاغذ خود، نیاز مبرم و متداوم به این ماده شیمیایی پرکاربرد داشته و به این دلیل است که آن ها با شرکت های تولید کننده سود پرک، قرار داد های بلند مدت امضا نموده تا سود پرک مورد نیاز خود را برای تولید کاغذ همواره فراهم ببینند.


پترو کیمیای آکام


2- برای تولید آلومینیوم و استخراخ آن از سنگ بوکسیت

یکی دیگر از کاربرد های مهم سود پرک که شرکت های تولید کننده سود پرک، روی فروش این محصول برای تولید آن سرمایه گذاری می کنند، استخراج آلومینیوم از سنگ بوکسیت و تولید و براق کردن آلومینیوم است. سود پرک جهت استخراج آلومینیوم از این سنگ، مورد استفاده قرار گرفته و به یکی از مهم ترین اجزا در تولید و ساخت انواع ابزار آلات آلومینیومی تبدیل شده است. شرکت های تولید کننده سود پرک، امروزه در تلاشند که در رقابت با یکدیگر در تولید سود پرک مرغوب و با کیفیت، گوی سبقت را از دیگر شرکت های تولید کننده سود پرک ربوده و به جذب مشتریان بیشتر و سود دهی بالاتر دست بزنند.


پترو کیمیای آکام


3- در صنعت تولید پارچه

یکی دیگر از کاربرد های مهم این ماده، استفاده در صنایع تولید پارچه به منظور حفظ استحکام، سفید کردن، تمیز کاری و براقی پارچه ها می باشد. در این میان شرکت های تولید کننده سود پرک نیز در تلاش برای جذب مشتری در زمینه تولید پارچه، با بالا بردن کیفیت سود پرک خود می باشند.


پترو کیمیای آکام


سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تا شما را با سود پرک، که یک ماده شیمیایی بسیار قوی با پیوند یونی است آشنا کنیم. همچنین کاربرد های این ماده شیمیایی را برای شما برشمردیم. کاربرد هایی که شرکت های تولید کننده سود پرک بر مبنای آن ها فعالیت های خود را تنظیم می کنند و در زمینه تولید سود پرک با بهترین کیفیت، و تلاش برای سود بیشتر و جا نماندن از رقبای خود از هر تلاشی فروگذار نمی کنند. همچنین از شرکت بازرگانی معتبر پتروآکام سخن به میان آوردیم که یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه فروش سود پرک می باشد. امید است که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 • هیدروکسید سدیم (سود پرک)
  هیدروکسید سدیم (سود پرک)
  سود پرک|نیرو کلر
  سود پرک|نیرو کلر
  سود پرک|کلر پارس
  سود پرک|کلر پارس
 • سود-پرک

  سود-پرک

  نام صنعتی : سود پرک نام های دیگر : هیدروکسید سدیم با فرمول شیمیایی NaOH ، سود جامد پرک ، سودکاستیک ، کاستیک سودا سدیم هیدروکسید(Sodium hydroxide) یا کاستیک سودا (Caustic Soda) یا سود سوزآور با فرمول شیمیایی NaOH که با نام صنعتی [(a)|سود پرک|/هیدروکسیدسدیم] و همچنین با نام های دیگری مانند سود جامد پرک و سود کاستیک و کاستیک سودا نامیده میشود

  تنظیم PH در تصفیه آب آشامیدنی با استفاده از سود پرک

  تنظیم PH در تصفیه آب آشامیدنی با استفاده از سود پرک

  یکی از موارد کاربرد سود پرک که از نظر بهداشتی و سلامتی جامعه اهمیت زیادی دارد، استفاده از آن برای تنظیم PH آب آشامیدنی در تصفیه خانه ها می باشد. لازم است قبل از آنکه به بحث کاربرد این ماده شیمیایی در تصفیه خانه بپردازیم، اندکی در مورد PH و سایر روش های خنثی سازی صحبت کنیم.

  بررسی مواد شیمیایی مضر موجود در آب آشامیدنی؛ تأثیر قیمت سود پرک در تصفیه آب

  بررسی مواد شیمیایی مضر موجود در آب آشامیدنی؛ تأثیر قیمت سود پرک در تصفیه آب

  ترکیب شیمیایی هیدروکسید سدیم، پرکلرین، یون های کلسیم و منیزیم و ...، همه جزو موادی هستند که در آب آشامیدنی یافت می شوند. این مطلب به طور اختصاصی به بررسی قیمت سود پرک خواهد پرداخت. قیمت این ترکیب شیمیایی به طور مستقیم با موارد کاربردی آن در صنایع مختلف، نوع بسته بندی و میزان مصرف آن در صنعت در ارتباط است. به طور حتم اطلاعات کاملی درباره ترکیب هیدروکسید سدیم می تواند خرید و فروش این ماده را در بازار آسان تر نماید.

  فواید اقتصادی هیدروکسید سدیم درتولید خمیر کاغذ و صنعت کاغذ سازی

  فواید اقتصادی هیدروکسید سدیم درتولید خمیر کاغذ و صنعت کاغذ سازی

  یکی از کاربردهای مهم [(a)|هیدروکسید سدیم|/هیدروکسیدسدیم]، سود پرک جامد، استفاده از آن در تهیه خمیر کاغذ و صنعت کاغذ سازی است. این ماده به همراه ترکیب شیمیایی کلرین، در تولید کاغذ به کار می روند. علاوه بر این دو ماده، اسیدها، آب اکسیژنه و ... نیز در کارخانه کاغذ سازی مصرف می شوند اما این مطلب صرفاً به بررسی جنبه اقتصادی [(a)|هیدروکسید سدیم|/هیدروکسیدسدیم] و کلرین اختصاص دارد.

  بررسی کاربرد سود پرک در صنعت کاشی و سرامیک

  بررسی کاربرد سود پرک در صنعت کاشی و سرامیک

  سود پرک و یا همان سدیم هیدروکسید جامد کاربرد وسیع و گسترده‌ای در صنایع شیمایی و تولید مواد شیمیایی دارد. در فرآیند سودا و آهک کلسیم دی هیدروکسید با کربنات سدیم وارد واکنش شده و سود مایع تولید می‌شود.

  روش تهیه و تولید سود پرک

  روش تهیه و تولید سود پرک

  سود پرک یا سود کاستیک به صورت وسیع و گسترده در صنایع تولید کاغذ، تولید مواد شوینده و صابون‌ها، تنظیم PH، تولید بیودیزل، صنایع نساجی، صنایع نفت و گاز و بسیاری صنایع دیگر موجب شده است تا تولید این ماده توسط کارخانجات بسیاری در کشور انجام شود.

  قیمت سود پرک

  قیمت سود پرک

  گزارشات موجود از قیمت سود پرک در آسیا، چین، اروپا، آمریکای لاتین و ایالات متحده آمریکا هر هفته به روزرسانی میشوند تا صنایع مختلف و مشتریان آنها از چشم انداز جهانی مناسبی نسبت به تغییرات قیمت سود پرک در بازار برخوردار باشند. قیمت سود مایع با قیمت سود پرک که جامد است، متفاوت میباشد. قیمت سود پرک به کشور و منطقه ای که سود در آن تولید شده، اخبار بازار از جمله اطلاعات ترابری محصول، تجارت بین المللی، افزایش و کاهش قیمت ها و همچنین مشکلات تولید بستگی دارد. تحلیل زیر، اطلاعاتی که برای ارزیابی اساسی و همه جانبه قیمت سود پرک نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد.

پرکلرین,  تری پلی فسفات سدیم,  سولفات روی,  سولفات آهن,  اسید سولفوریک,  آب اکسیژنه,  کربنات سدیم,  سیلیکاژل سفید,  اسید استیک,  آهک هیدراته,  اکسید آهن,  سیلیکاژل نارنجی,  سیلیکاژل آبی,  سولفور سدیم,  کربنات سدیم سنگین,  اسید فسفریک خوراکی,  فروش اسید سولفوریک,  اسید سیتریک,  بوراکس,  اسید کلریدریک,  اسید فسفریک,  سولفات مس,  کربنات سدیم سبک,  گوگرد,  آهک,  آب اکسیژنه ترک,  بوراکس,  آب ژاول,  سیلیکاژل,  قیمت سود پرک,  پلی آلومینیوم کلراید,  اسید بوریک,  سولفات آلومینیوم,  تولید کننده سود پرک,  جوهر نمک,  هیپوکلریت کلسیم,  اکسید آهن قرمز,  هیدروکسید سدیم,  اسید نیتریک, 

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 09120379874

89771643