قیمت سود پرک

صاحبان صنایع مختلف تولیدی از سود پرک برای تولید محصولات خود بهره می برند آن ها معمولا برای تولید محصولات خود نیاز متداوم به سودپرک دارند و در صورت نبود سودپرک کار آن ها با مشکل روبه رو می شود. این میان قیمت سود پرک نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. کارخانه ها و شرکت های تولیدی صنایع مختلف، برای تولید محصولات خود، به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های مصرفی هستند تا سود بالاتری را کسب کنند.

بررسی اهمیت قیمت سود پرک

بنابر توضیحات فوق، صاحبان صنایع مختلف تولیدی به دنبال شرکت های تولیدی سود پرک می گردند که قیمت سود پرک آن ها کمتر از بقیه باشد، تا از این طریق هزینه های خود را کاهش داده و میزان سود دهی بالاتری داشته باشند. همچنین شرکت های فروش سود پرک نیز باید روی موضوع قیمت سود پرک توجه خاصی داشته باشند و قیمتی را روی آن بگذارند که کارخانه داران و صاحبان صنایع را به خود جذب کنند. قیمتی که نه پایین باشد که باعث ضرر شود و نه آن قدر بالا باشد که باعث کاهش مشتریان آن شرکت تولیدی شود. بنابراین رقابتی بین شرکت های بازرگانی سود پرک، براساس قیمت سود پرک متناسب با کیفیت آن شکل می گیرد.

قیمت سود پرک در بازار مواد شیمیایی تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. سود پرک یا هیدروکسید سدیم جامد، ماده شیمیایی با خاصیت قلیایی است که دارای کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف است. قیمت سود پرک این ماده جامد سفید رنگ در بازار به ازای هر کیلوگرم از آن به عوامل مختلفی نظیر قیمت مواد اولیه، نوسانات قیمت مواد شیمیایی، تغییرات بازار ارز و ... بستگی دارد.

سود پرک و قیمت سود پرک :

در این قسمت از مقاله قصد داریم قیمت سود پرک را به همراه ویژگی های منحصر به فرد آن به طور ملموس مورد بحث قرار دهیم . همچنین تولید سود پرک به صورت مایع اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا در این حالت با توجه به روش تولید آن ، قیمت سود پرک بسیار مطلوب تر خواهد بود . این ماده ی شیمیایی به صورت پولک می باشد و از ویژگی های بارز آن این است که به آسانی رطوبت را جذب می کند و همچنین به راحتی در آب و سایر محلول های قطبی حل می شود به همین دلیل برای حفاظت و نگه داری از آن باید در بسته بندی ویژه ای قرار داد که دور از رطوبت باشد .مسئله بسته بندی از جمله عوامل موثر در قیمت سود پرک می باشد. از مهمترین معایب و خطرهایی که در راستا با سود پرک وجود دارد خورنده بودن آن می باشد . سود پرک می تواند باعث سوختگی پوست و خراش شود . در سال های اخیر با توجه به میزان تولید بسیار زیاد این محصول قیمت سود پرک نسبت به سال های قبل ارزانتر شده است . در نظر داشته باشید هنگام استفاده از آن احتیاط های لازم را در نظر بگیرید. ایمنی محصول جزء فاکتورهای موثر بر قیمت سود پرک است.

در گذشته با توجه به خصوصیات منحصر به فرد سود پرک و همچنین میزان تولید کم آن ، به شدت قیمت سود پرک را تحت تاثیر قرار داده بود ولی امروزه با توجه به روش های نوین برای تولید این ماده ی شیمیایی ، قیمت سود پرک برای مشتریان و همچنین استفاده در صنعت بسیار قرون به صرفه گردیده است .


قیمت سود پرک


قیمت سود پرک چگونه تعیین می شود:

قیمت سود پرک با توجه به نوع آن می تواند متفاوت باشد همانطور که در بالا ذکر شد سود پرک در دو حالت مایع و جامد به فروش می رسد ولی از آنجا که قیمت سود پرک در حالت مایع بسیار مناسب تر است امروزه در بازار مشتری بیشتری دارد . دلیل این امر نیز کاملا به روش تولید سود پرک بستگی دارد به طوری که اگر قیمت سود مایع مناسب و ارزان باشد در این حالت قیمت سود پرک نیز برای مشتریان مطلوب تر خواهد بود . برای دست یابی به قیمت دقیق این محصول راه کار های فراوانی وجود دارد از جمله کسب اطلاعاتی از طریق وب سایت ها. ولی آن چه توصیه می شود،این است که در نظر داشته باشید برای خرید های کلان این محصول سعی کنید از شرکتهای تولید کننده ی آن در ارتباط باشید زیرا چنین شرکت های تامین کننده ی این محصولات همواره ممکن است در قیمت سود پرک را تغیر دهند و قیمت مطلوب تری را به شما پیشنهاد دهند.

سود پرک به عبارتی دیگر کاسیک سودا معمولا با کیسه هابی با وزن معمول 25 گرم به فروش می رسد البته قیمت سود پرک جامد در مقایسه با سود پرک مایع با توجه به شرایط موجود برای تولید آن بالا است به همین دلیل در قسمت صادراتی این محصول نیز معمولا سود پرک مایع بسیار مورد توجه است . که در قیمت سود پرک نوع روش صادراتی آن نیز تاثیر گذار است .

روش تولید سود پرک به شدت به قیمت سود پرک تاثیر گذار است. با تولید کلر و سود پرک به روش الکترولیز جیوه ای و سپس وجود خطراتی در رابطه با جیوه و همچنین مسائل سخت اقتصادی مربوط به این موضوع که سبب افزایش شدید در قیمت سود پرک گردیده بود. در آخر باید گفت عواملی بر قیمت سود پرک تاثیر گذارند که می توان گفت قیمت سود پرک به نوع بسته بندی،مواد مصرف شده، وزن محصول، میزان خریدی که از آن صورت می گیرد و ... بستگی دارد.

نکته مهم در فروش این ماده شیمیایی

قیمت سود پرک، یکی از نکات بسیار مهم در فروش این محصول شیمیایی است. قیمت سود پرک تولیدی شرکت های مختلف بسته به کیفیت آن ها متفاوت است. شرکت های بسیاری در جهان امروزه وجود دارند که به تولید و توزیع سود پرک می پردازند. در این میان آن دسته از شرکت هایی که قیمت سود پرک آن ها بهتر و مناسب تر است، مشتریان بیشتری دارند. البته این قیمت باید متناسب با کیفیت باشد. زیرا اگر قیمت پایین باشد و کیفیت آن هم پایین باشد مشتریان زیادی را به خود جذب نخواهند کرد. بنابراین قیمت سود پرک متناسب با کیفیت آن، یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه شرکت های تولیدی قرار بگیرد. شرکت های تولیدی معتبری در سراسر جهان و ایران وجود دارند که به تولید و توزیع سود پرک مرغوب با قیمت مناسب می پردازند. قیمت سود پرک یکی از اولویت های این شرکت ها به حساب می آید که باعث جذب مشتریان بیشمار به این شرکت ها شده است.

شرکت پتروآکام: این شرکت، یکی از شرکت های بسیار فعال در زمینه توزیع سود پرک به صورت مایع و جامد بوده که بخشی از نیاز کشور به این ماده شیمیایی با ارزش را تامین می کند. این شرکت سالانه صادرات زیادی نیز به کشور های خارجی اعم از ترکیه، آذربایجان، عراق، ارمنستان، ترکمنستان، قزاقستان و ازبکستان دارد. قیمت سود پرک این شرکت مناسب بوده و بخاطر قیمت سود پرک مناسب این شرکت، تولیدی ها و کارخانه های زیادی برای تولید محصولات خود با این شرکت قرارداد بسته و سود پرک مورد نیاز خود را از این شرکت دریافت می کنند. قیمت سود پرک برای این شرکت جزء اولویت های این شرکت قرار داده شده است و لذا این شرکت دارای مشتریان زیادی بوده و کیفیت سود پرک آن ها نیز متناسب با قیمت سود پرک، مناسب و ایده آل برای صاحبان کارخانه ها و صنایع تولیدی می باشد.

در این مقاله سعی شد تا شما را با سود پرک، کاربردهای صنعتی آن آشنا کنیم. قیمت سود پرک امروزه متناسب با کیفیت آن، یکی از موارد بسیار مهم در فروش این ماده شیمیایی است که شرکت های تولیدی این محصول بایستی توجه خاصی به قیمت سود پرک برای افزایش مشتریان خود داشته باشند.

هیدروکسید سدیم (سود مایع)
هیدروکسید سدیم (سود مایع)

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 09120379874

89771643