قیمت سود پرک

قیمت سود پرک در بازار مواد شیمیایی تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. سود پرک یا هیدروکسید سدیم جامد، ماده شیمیایی با خاصیت قلیایی است که دارای کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف است. قیمت سود پرک این ماده جامد سفید رنگ در بازار به ازای هر کیلوگرم از آن به عوامل مختلفی نظیر قیمت مواد اولیه، نوسانات قیمت مواد شیمیایی، تغییرات بازار ارز و ... بستگی دارد.

سود پرک و قیمت سود پرک :

در این قسمت از مقاله قصد داریم قیمت سود پرک را به همراه ویژگی های منحصر به فرد آن به طور ملموس مورد بحث قرار دهیم . همچنین تولید سود پرک به صورت مایع اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا در این حالت با توجه به روش تولید آن ، قیمت سود پرک بسیار مطلوب تر خواهد بود . این ماده ی شیمیایی به صورت پولک می باشد و از ویژگی های بارز آن این است که به آسانی رطوبت را جذب می کند و همچنین به راحتی در آب و سایر محلول های قطبی حل می شود به همین دلیل برای حفاظت و نگه داری از آن باید در بسته بندی ویژه ای قرار داد که دور از رطوبت باشد .مسئله بسته بندی از جمله عوامل موثر در قیمت سود پرک می باشد. از مهمترین معایب و خطرهایی که در راستا با سود پرک وجود دارد خورنده بودن آن می باشد . سود پرک می تواند باعث سوختگی پوست و خراش شود . در سال های اخیر با توجه به میزان تولید بسیار زیاد این محصول قیمت سود پرک نسبت به سال های قبل ارزانتر شده است . در نظر داشته باشید هنگام استفاده از آن احتیاط های لازم را در نظر بگیرید. ایمنی محصول جزء فاکتورهای موثر بر قیمت سود پرک است.

در گذشته با توجه به خصوصیات منحصر به فرد سود پرک و همچنین میزان تولید کم آن ، به شدت قیمت سود پرک را تحت تاثیر قرار داده بود ولی امروزه با توجه به روش های نوین برای تولید این ماده ی شیمیایی ، قیمت سود پرک برای مشتریان و همچنین استفاده در صنعت بسیار قرون به صرفه گردیده است .

قیمت سود پرک چگونه تعیین می شود:

قیمت سود پرک با توجه به نوع آن می تواند متفاوت باشد همانطور که در بالا ذکر شد سود پرک در دو حالت مایع و جامد به فروش می رسد ولی از آنجا که قیمت سود پرک در حالت مایع بسیار مناسب تر است امروزه در بازار مشتری بیشتری دارد . دلیل این امر نیز کاملا به روش تولید سود پرک بستگی دارد به طوری که اگر قیمت سود مایع مناسب و ارزان باشد در این حالت قیمت سود پرک نیز برای مشتریان مطلوب تر خواهد بود . برای دست یابی به قیمت دقیق این محصول راه کار های فراوانی وجود دارد از جمله کسب اطلاعاتی از طریق وب سایت ها. ولی آن چه توصیه می شود،این است که در نظر داشته باشید برای خرید های کلان این محصول سعی کنید از شرکتهای تولید کننده ی آن در ارتباط باشید زیرا چنین شرکت های تامین کننده ی این محصولات همواره ممکن است در قیمت سود پرک را تغیر دهند و قیمت مطلوب تری را به شما پیشنهاد دهند.

سود پرک به عبارتی دیگر کاسیک سودا معمولا با کیسه هابی با وزن معمول 25 گرم به فروش می رسد البته قیمت سود پرک جامد در مقایسه با سود پرک مایع با توجه به شرایط موجود برای تولید آن بالا است به همین دلیل در قسمت صادراتی این محصول نیز معمولا سود پرک مایع بسیار مورد توجه است . که در قیمت سود پرک نوع روش صادراتی آن نیز تاثیر گذار است .

روش تولید سود پرک به شدت به قیمت سود پرک تاثیر گذار است. با تولید کلر و سود پرک به روش الکترولیز جیوه ای و سپس وجود خطراتی در رابطه با جیوه و همچنین مسائل سخت اقتصادی مربوط به این موضوع که سبب افزایش شدید در قیمت سود پرک گردیده بود. در آخر باید گفت عواملی بر قیمت سود پرک تاثیر گذارند که می توان گفت قیمت سود پرک به نوع بسته بندی،مواد مصرف شده، وزن محصول، میزان خریدی که از آن صورت می گیرد و ... بستگی دارد.

هیدروکسید سدیم (سود مایع)
هیدروکسید سدیم (سود مایع)

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 09120379874

89771643