جوهر نمک

جوهر نمک یا در اصطلاح علم شیمی، هیدروکلریک اسید، یک اسید معدنی بسیار قوی است که به حالت مایع وجود دارد و در آب حل می شود. انحلال این اسید در آب، یون های کلر و پروتون های هیدروژن را تولید می کند که قدرت اثرگذاری این محلول را در جرم زدایی و پاک کنندگی افزایش می دهد. PH محلول حاوی جوهر نمک در آب، اسیدی بوده و خورنده است.

 • جوهر نمک

  جوهر نمک

  اگر شما در حوزه تحقیقات مواد شیمیایی و مطالعه بر روی مواد فعالیت دارید، [(a)|جوهر نمک|/جوهر-نمک] با گرید صنعتی را باید تهیه کنید؛ بسته بندی گرید آزمایشگاهی این اسید معدنی در حجم های 1 لیتر، 5/2 لیتر و 5 لیتر موجود است که معمولاً دارای درصد خلوص 33%، 35% و 37% هستند.

  جوهر نمک برای مصارف تمیز کنندگی و جرم زدایی

  جوهر نمک برای مصارف تمیز کنندگی و جرم زدایی

  اگر [(a)|جوهر نمک|/جوهر-نمک] (هیدروکلریک اسید) با پوست دست یا چشم ها تماس پیدا کند، آسیب های جبران ناپذیری به آن ها وارد می سازد. به همین دلیل به شدت توصیه می شود افرادی که با این مایع اسیدی سروکار دارند، تمام نکات ایمنی کار با اسید را رعایت کنند؛ استفاده از دستکش، ماسک، لباس کار با آستین های بلند و عینک ایمنی برای کار کردن با این اسید، ضروری است.
  علی رغم اینکه [(a)|جوهر نمک|/جوهر-نمک] (هیدروکلریک اسید) خاصیت اسیدی قوی دارند و برای انسان ها خطرناک است، کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد. بسیاری از واکنش های شیمیایی صنعتی، فرآیندهای تصفیه آب و فاضلاب و آزمایش های تحقیقاتی با استفاده از اسید هیدروکلریک در صنعت انجام می شوند.

  شرایط نگهداری و ایمنی جوهر نمک

  شرایط نگهداری و ایمنی جوهر نمک

  جوهر نمک یا اسید کلریدریک، با نام های متداول هیدروکلریک اسید، هیدروژن کلرید و کلریدریک اسید نیز شناخته می شود.

پرکلرین,  تری پلی فسفات سدیم,  سولفات روی,  سولفات آهن,  اسید سولفوریک,  آب اکسیژنه,  کربنات سدیم,  سیلیکاژل سفید,  فروش اسید سولفوریک,  اسید استیک,  آهک هیدراته,  اکسید آهن,  سیلیکاژل نارنجی,  سیلیکاژل آبی,  سولفور سدیم,  کربنات سدیم سنگین,  اسید فسفریک خوراکی,  فروش اسید سولفوریک,  اسید سیتریک,  بوراکس,  اسید کلریدریک,  اسید فسفریک,  سولفات مس,  کربنات سدیم سبک,  گوگرد,  آهک,  سود پرک,  آب اکسیژنه ترک,  بوراکس,  آب ژاول,  سیلیکاژل,  قیمت سود پرک,  پلی آلومینیوم کلراید,  اسید بوریک,  سولفات آلومینیوم,  تولید کننده سود پرک,  جوهر نمک,  هیپوکلریت کلسیم,  اکسید آهن قرمز,  هیدروکسید سدیم,  اسید نیتریک, 

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 02188642911 09120379874

89771643