اسید فسفریک خوراکی

اسید فسفریک خوراکی ، یکی از مواد شیمیایی است که در صنعت مواد غذایی برای اهداف مختلف به کار می رود. به طور کلی اسید فسفریک در دو گرید صنعتی و خوراکی در بازار به فروش می رسد که تنها نوع خوراکی این اسید باید در صنایع غذایی، نوشیدنی ها و انواع شیرینی و کیک استفاده شود. فسفریک اسید خوراکی معمولاً با درصد خلوص 85% برای صنایع غذایی به کار می رود و وظیفه آن، تنظیم میزان PH محلول ها در انواع غذاها و نوشیدنی ها است. همان طور که می دانید سلامت و بهداشت انواع مواد غذایی که در صنایع تولید می شوند، مهم ترین مسأله است به همین منظور، انتخاب مواد شیمیایی مرغوب و مراقبت و توجه شدید نسبت به حمل و نقل و بارگیری مواد اولیه نظیر اسید فسفریک خوراکی، ضروری است. توصیه می کنیم مواد شیمیایی با گرید خوراکی را از معتبرترین شرکت های بازرگانی مواد شیمیایی تهیه کنید.

اسید فسفریک خوراکی 85% به شکل مایع بدون بو و شفاف است و در آب حل می شود. چگالی این اسید خوراکی برابر با 67/1 کیلوگرم بر لیتر می باشد. فسفریک اسید با گرید خوراکی دارای اسیدیته بسیار قوی با PH کمتر از 1 است. اگر شما هم روزانه با این اسید سروکار دارید بهتر است تمام موارد ایمنی کار با اسیدهای قوی را رعایت کنید. استفاده از دستکش، لباس کار و ماسک، برای کار با این اسید لازم است.

اسید فسفریک خوراکی 85% به طور معمول در صنایع مواد غذایی برای آماده سازی سطوح فلزی دستگاه ها یا لوازم به کار می رود؛ از موارد دیگر کاربرد اسید فسفریک خوراکی 85% در صنایع غذایی می توان به مواردی نظیر افزودنی مواد غذایی، تولید و تصفیه روغن های نباتی، تولید شکر، تولید فسفات دندانپزشکی، استفاده در ساخت مکمل های دارویی و مواد افزودنی نوشیدنی ها، نوشابه و شربت های مختلف اشاره کرد.

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 02188642911 09120379874

89771643