اسید فسفریک خوراکی

اسید فسفریک خوراکی ، یکی از مواد شیمیایی است که در صنعت مواد غذایی برای اهداف مختلف به کار می رود. به طور کلی اسید فسفریک در دو گرید صنعتی و خوراکی در بازار به فروش می رسد که تنها نوع خوراکی این اسید باید در صنایع غذایی، نوشیدنی ها و انواع شیرینی و کیک استفاده شود. فسفریک اسید خوراکی معمولاً با درصد خلوص 85% برای صنایع غذایی به کار می رود و وظیفه آن، تنظیم میزان PH محلول ها در انواع غذاها و نوشیدنی ها است. همان طور که می دانید سلامت و بهداشت انواع مواد غذایی که در صنایع تولید می شوند، مهم ترین مسأله است به همین منظور، انتخاب مواد شیمیایی مرغوب و مراقبت و توجه شدید نسبت به حمل و نقل و بارگیری مواد اولیه نظیر اسید فسفریک خوراکی ، ضروری است. توصیه می کنیم مواد شیمیایی با گرید خوراکی را از معتبرترین شرکت های بازرگانی مواد شیمیایی تهیه کنید.

اسید فسفریک خوراکی 85% به شکل مایع بدون بو و شفاف است و در آب حل می شود. چگالی این اسید خوراکی برابر با 67/1 کیلوگرم بر لیتر می باشد. فسفریک اسید با گرید خوراکی دارای اسیدیته بسیار قوی با PH کمتر از 1 است. اگر شما هم روزانه با این اسید سروکار دارید بهتر است تمام موارد ایمنی کار با اسیدهای قوی را رعایت کنید. استفاده از دستکش، لباس کار و ماسک، برای کار با این اسید لازم است.

اسید فسفریک خوراکی 85% به طور معمول در صنایع مواد غذایی برای آماده سازی سطوح فلزی دستگاه ها یا لوازم به کار می رود؛ از موارد دیگر کاربرد اسید فسفریک خوراکی 85% در صنایع غذایی می توان به مواردی نظیر افزودنی مواد غذایی، تولید و تصفیه روغن های نباتی، تولید شکر، تولید فسفات دندانپزشکی، استفاده در ساخت مکمل های دارویی و مواد افزودنی نوشیدنی ها، نوشابه و شربت های مختلف اشاره کرد.

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 09120379874

89771643