لسیتین | مایع

lecithin0.jpg lecithin0.jpg

نام:

لسیتین | مایع ,

توضیحات

لیسیتین

لسیتین، در اصل توسط "تئودور نیکولا گابلی" از زرده تخم مرغ استخراج گردیده است و اغلب در چربی های طبیعی (گیاهان و حیوانات) با خواص درمانی وجود دارند.

فواید لیسیتین در سلامت قلب و عروق

لسیتین جهت سلامت قلب و عروق مفید می باشد، بدین صورت که از ابتلا به بیماری عروق کرونر جلوگیری می نماید. لیسیتین با ممانعت از تجمع چربی ها و مواد چسبنده در دیواره ی عروق، به سلامت افراد مخصوصا افرادی که استعداد ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی دارند کمک می نماید. لیسیتین با ایجاد لایه ای لغزنده بر دیواره ی داخلی شریان ها، از رسوب چربی در رگ ها جلوگیری می نماید. هنگامیکه از رسوب چربی در رگ ها جلوگیری شود، این چربی ها به کبد راه یافته; در آنجا طی فزایند سوخت و ساز بدن هضم شده و به انرژی مبدل می گردند. بهبود گردش خون یکی از نتایج مصرف لسیتین بوده بدینصورت که مصرف لیسیتین از لخته شدن خون جلوگیری کرده، به حفظ سلامت کبد و در نهایت تبدیل چربی ها و مواد اضافی مضر به انرژی می انجامد. لیسیتین در التیام امراض کبدی ناشی از مصرف بیش از حد الکل یا دیگر سموم تاثیر بسزایی دارد.

لیسیتین سویا نه تنها در کاهش سطح کلسترول و گلیسیرید نقش دارد، بلکه در افزایش سطح " HDL" (کلسترول مفید برای بدن) نیز نقش مهمی ایفا می نماید. لذا ازین نوع کلسترول در درمان بیماران با کلسترول بالا استفاده می گردد. لیسیتین فواید دیگری نیز دارد که عمدتا در حیطه ی بهبود وضع گردش خون و سیستم عصبی می گنجد.

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 02188642911 09120379874

89771643