کربنات سدیم سنگین

کربنات سدیم سنگین از هیدراته شدن سدیم کربنات سبک (تبدیل به ترکیب تک آبه) و سپس تولید ترکیب کربناته دو آبه به دست می آید که در نهایت منجر به افزایش اندازه و چگالی آن می شود. هر یک از دو نوع نمک کربنات سدیم دارای کاربردهای متنوعی در صنعت هستند. کاربرد اصلی سدیم کربنات سنگین به صورت جامد در صنعت شیشه سازی است؛ از ذرات درشت این نمک معدنی در فرآیند حرارت دادن و ذوب کردن سیلیس یا ماسه استفاده می شود.

طبق آمار صنایع مصرف کننده ماده کربنات سدیم سنگین ، حدود 46% از این ترکیب برای صنعت شیشه سازی و حدود 18، آن در صنایع تولید الیاف و فیبرهای شیشه ای و حدود 24% آن برای صنایع غذایی، نوشیدنی، تولید مواد شوینده و صنایع نساجی استفاده می شود.<br>

فروش کربنات سدیم سنگین

شرکت های زیادی در جهان در حال حاضر در زمینه تولید کربنات سدیم سنگین فعالیت می کنند. کشور چین با آمار تولید حدود 25 میلیون تن ترکیب فوق در سال 46% تولیدات جهانی)، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. پس از چین، کشور آمریکا با حدود 12 میلیون تن، اروپا با حدود 11 میلیون تن و روسیه با 7/0 میلیون تن، تولید کنندگان برتر جهان در فروش کربنات سدیم سنگین هستند. این ترکیب جامد در بسته بندی های مختلف از 25 کیلوگرمی تا مقادیر تناژ در بازار به فروش می رسد.

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 09120379874

89771643