Command 'db2' Has 0 Member(s) But 1 Result(s) Returned From DataBase!
فروش سولفات روی ، فروش مواد شیمیایی پترو آکام

سولفات روی

شماره شناسایی ترکیبهای شیمیایی:

7733-02-0 ,

جرم حجمی:

mg/m3 ,

وابستگی غلظت:

Y ,

Zinc-sulphate0.jpg Zinc-sulphate0.jpg

نام:

سولفات روی ,

فرمول شیمیایی:

ZnSO4 ,

شماره شناسایی ترکیبهای شیمیایی:

7733-02-0 ,

شماره استاندارد بین المللی:

0J6Z13X3WO ,

جرم حجمی:

mg/m3 ,

وابستگی غلظت:

Y ,

p to m:

6.59787 ,

HR:

3 ,

فشار بخار:

,

حالت در دمای 25 °C:

S ,

جرم مولی (گرم در مول):

161.4l ,

چگالی (گرم در سانتیمتر مکعب):

3.54 ,

دمای ذوب (°C):

680 ,

دمای جوش (°C):

740 ,

توضیحات

سولفات روی

سولفات روی ترکیبی حاصل از گوگرد و روی می باشد. این ترکیب محصولی ضد آفت بوده که معمولا برای جلوگیری از رشد بی رویه خزه ها استفاده می شود. میزان سمیت سولفات روی به مقدار روی موجود در هر محصول بستگی دارد. روی همچنین یک ماده معدنی ضروری برای بقای انسانها، حیوانات و گیاهان است. این عنصر بصورت طبیعی در محیط زیست، محصولات غذایی، و آب یافت می شود.

استفاده از محصولات حاوی روی در آفت کش ها در ایالات متحده از سال 1973 به رسمیت شناخته شده است.

محصولات حاوی سولفات روی در اشکال متفاوتی از جمله دانه، پالت، قرص و گرد و غبار موجود می باشد. بر اساس استانداردهای روز ایالات متحده، استفاده از محصولات حاوی سولفات روی بلامانع می باشد.

فلز روی ، در افزایش سطح سیستم ایمنی بدن و کارکرد صحیح دستگاه ایمنی نقش مهمی را به عهده دارد. روی عوامل و فلزات سمی وارد شده به بدن را جذب و خنثی می کند

در میان ریزمغذی های اصلی ، سولفات روی فواید بسیاری دارد، تشخیص کمبود آن در محصولات بسیار آسان است، معمولاً تجزیه خاک و برگ نتایج خوبی در مورد احتمال وقوع کمبود می¬دهد و هنگامیکه کمبود رخ داده و یا گیاه در معرض کمبود روی قرار دارد روشهای متعددی برای بهبود سریع و مؤثر کمبود وجود دارد. روی عنصری است که در مقادیر کم و حیاتی برای گیاه لازم است تا اجازه فعالیتهای فیزیولوژیک را به گیاه داده و این فعالیت ها نقش مهمی در فرایندهای فتوسنتز و تشکیل قند، سنتز پروتیین، حاصلخیزی و رشد و مقاومت در برابر بیماری دارند

کمبود روی در مردان و زنان موجب اختلال در باروری می شود. اغلب مردان و زنان ناباور که جهت درمان مشکل خود اقدامات زیادی انجام داده اند، باید مسئله ی کمبود روی را نیز در نظر گرفته و نسبت به رفع آن اقدام کنند.

  • captcha

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 09120379874

89771643