استون

ساده ترین کتون و یکی از لکه‌برها است.این ماده فرار،بی رنگ و به شدت آتش گیر است و مصرف بسیار زیادی در صنعت به عنوان حلال دارد. یکی از ساده‌ترین روش‌های ساخت این ماده تقطیر استات کلسیم است. مصارف استون: دارو تولید پلاستیک الیاف مصنوعی سایر ترکیبات شیمیایی حلال و پاک‌کننده لاک ناخن •خواص فیزیکی: شکل ظاهری: بیرنگ حالت:مایع بسته بندی:بشکهای 160 کیلوگرمی

فسفریک اسید

تاثیر فسفریک اسید بعنوان کاتالیزگر در پیشگیری افزایش دما و تخمیر پسماند های غذایی

پروسه های تولید فسفریک اسید

فسفریک اسید تحت دو نوع فرایند متفاوت تولید می گردد: 1- فرایند مرطوب 2- فرایند حرارتی

کاربرد استون

استون یک ترکیب شیمیایی آلی است که از اتم های اکسیژن، کربن و هیدروژن تشکیل شده است. این ماده در حالت طبیعی به شکل مایع یافت می شوند که خاصیت فراریت، اشتعال پذیری داشته و رنگ آن شفاف است. این مایع بی رنگ، از خانواده ترکیبات شیمیایی کتون با ساختار مولکولی ساده محسوب می شود. این ماده در صنایع مختلفی کاربرد دارد، بنابراین توجه به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن لازم و ضروری است.
در نامگذاری که سیستم آیوپاک برای [(a)|استون|/استون-با-فرمول---CH3)2CO] ارائه داده است، این ماده با نام پروپان 2 – اُن شناخته می شود؛ نام های دیگر این ترکیب آلی عبارتند از: دی متیل کتون، دی متیل کربونیل، ß – کتوپروپان، پروپانون، 2-پروپانون، دی متیل فرم آلدهید، کتون پروپان.

خصوصیات گلیسیرین

گلیسیرین یا گلیسرول یک الکل سه عاملی است که با هر نسبتی در آب حل می شود. این مایع معمولاً شفاف و بی رنگ بوده و حالت چسبنده دارد. گروه های هیدروکسیل که در ساختار مولکولی این ترکیب وجود دارند موجب شده اند این ماده به صورت بی نهایت در آب حل شود. گلیسرول در صنایع مختلفی به عنوان یک ماده اولیه کاربرد دارد. بی شک آشنایی با موارد مصرف این ماده موجب آشکار شدن نقش آن در تولید محصولات متنوع خواهد شد.

1
2
3

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 09120379874

89771643