سولفات-آلومینیوم-Aluminium-sulfate


سولفات آلومینیوم محصولی به شکل نباتی ، گرانول و یا پودر می باشد که محلول آن در آب دارای PH اسیدی است و با استفاداه از هیدروکسید آلومینیوم تولید می گردد..

سولفات آلومینیوم هگزادکاهیدرات، اسیدی محلول در آب و یکی از منابع آلومینیوم می باشد. سولفات آلومینیوم جهت استفاده با ترکیبات حاوی سولفات سازگار می باشد. از شاخص ترین ترکیبات حاوی سولفات می توان به نمک و یا استرهای سولفوریک اسید (که با جایگزین کردن یک یا هر دو از اتم هیدروژن با یک فلز تولید می گردند) اشاره نمود. عمده ترکیبات سولفات فلز بصورت محلول در آب موجود بوده، فلذا بر خلاف فلورید ها و اکسیدهای که تمایل شدیدی به نامحلول بودن دارند، جهت مصارفی اعم از تصفیه آب بسیار مناسب می باشند. اشکال فلزی-آلی این سولفات ها هم در حلال های آلی و هم در حلال های آبی موجود می باشند. یونهای فلزی بصورت پراکنده و به اصطلاح بصورت نانوذرات درآمده و پس از کندوپاش و تبخیر جهت سلول های خورشیدی و سلول های سوختی استفاده می گردد. آلومینیوم سولفات در حجم های متفاوت در بازار قابل دسترسی می باشد. مشخصاتی از جمله خلوص بالا، اندازه زیر میکرونی و شکل نانو پودری آلومینیوم سولفات از موارد حایز اهمیت بهنگام سفارش این محصول می باشد. طبق مصوبات دارونامه ی اروپا و دارونامه ی انگلستان، همچنین تحت تاییدیه تست ASTM، بایستی کلاس های استاندارد متفاوتی نظیر کد شناسایی، معرف، درجه های متفاوت (غذایی، کشاورزی و دارویی)، درجه های متفاوت نوری (USP EP / BP ) هنگام استفاده از آلومینیوم سولفات مد نظر گرفته شوند. بسته بندی های این محصول بصورت معمولی و سفارشی موجود می باشد. اطلاعات فنی و ایمنی(MSDS) اطلاعات دیگری هستند که در صورت لزوم بعنوان یک مرجع جهت انتخاب درست نوع این محصول قابل رجوع می باشند.

سولفات آلومینیوم به عنوان منعقد کننده جهت جداسازی تقریبا تمام ناخالصی های موجود در آب شناخته شده است. وظیفه اصلی این ترکیب تامین یونهای مورد نیاز جهت خنثی نمودن ذرات کلوئیدی موجود در آب میباشد تا امکان پیوستن این ذرات به یکدیگر بوجود آید. این ترکیب پس از انحلال به سرعت با عوامل قلیایی موجود در آب وارد واکنش شده و رسوب ژلاتینی هیدروکسید آلومینیوم را تولید می نماید که باعث جذب ذرات و ناخالصی های موجود در آب می گردد.

سولفات آلومینیوم محصولی به شکل نباتی ، گرانول و یا پودر می باشد...

با ما در تماس باشید

نشانی شرکت :

تهران - خیابان ولیعصر - پایین تر از سه راه توانیر - برج طلوع

02143029 02188642911 09120379874

89771643